Випуск у ЛПБА
червня 1, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, викладачі, Владика Димитрій, Проректор, Ректор, студенти

1 150x150 Випуск у ЛПБА31 травня у Львівській православній богословській академії відбувся випуск магістратури та бакалаврату 2011-2012 навчального року.

Божественну Літургію з благословення Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського очолив вікарій Львівської єпархії єпископ Юліан (Гатала).

Йому співслужили ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, інспектор ЛПБА прот. Василій Ховзун, викладачі та студенти-випускники. У Літургії взяли участь 48 священиків.

Проповідь про важливість дотримання догматів та їх незмінність у Православній Церкві виголосив викладач ЛПБА кандидат богословських наук прот. Володимир Грех.

На запричасному проповідував студент 5 курсу Готь Святослав.

Піся Божественної Літургії та подячного молебня в академічному храмі святителя Іоана Золотоустого розпочався урочистий акт.

Після вступного слова отця ректора отець проректор прот. М.Сивак зачитав наказ про випуск і Високопреосвященніший Димитрій митрополит Львівський і Сокальський вручив дипломи випускникам.

Зі словами подяки від випускників виступили старости 5 курсу Готь Святослав та 4 курсу Венгрин Микола. Від випускників для бібліотеки ЛПБА старости подарували добірку літератури.

Із пастирськми повчальним словом до присутніх звернувся владика Димитрій. У своєму слові Архіпастир наголосив на важливості та великій відповідальності священичого служіння. Владика дав випускникам цінні поради та настанови для їх майбутнього життя.

Наостанок отець ректор побажав усім випускникам щасливої долі, доброї пастви та закликав не забувати Духовну Школу у молитвах.

Після урочистого акту усі відбули на святковий обід у трапезній ЛПБА.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія