Випуск у ЛПБА
червня 21, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

04 150x150 Випуск у ЛПБА20 червня 2013 року у Львівській православній богословській академії відбувся випуск бакалаврів.

З нагоди свята Божественну Літургію в академічному храмі свят. Іоана Золотоустого очолив Високопреосвященніший Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський. Владиці митрополиту спіслужили ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк; секретар Львівсько-Сокальської єпархії митр. прот. Володимир Бачинський та викладачі Академії.

На запричасному проповідь про важливість духовної чистоти і моральності виголосив студент-випускник Костів Олег.

Після Літургії та подячного молебня розпочався урочистий акт з нагоди закінчення навчального року. Проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак зачитав наказ по Академії про вручення дипломів бакалаврів. Під час прочитання наказу митрополит Димитрій вручив дипломи та пам’ятні подарунки-книги випускникам.

Зі словом привітання до присутніх звернувся представник державного управлінського апарату Львівської області, заступник голови Облдержадміністрації, керівник відділу національностей та релігій п. І.З.Держко.

Також випускників привітав курсовий наставник 4 курсу прот. Роман Великий.

Після усіх до присутніх звернувся із повчальним словом Високопреосвященніший Владика Димитрій. Архіпастир закликав випускників не зупинятись на досягнутому, але продовжувати свій освітній шлях у магістратурі ЛПБА.

Зі словом подяки від випускників звернувся до присутніх староста курсу Розквас Володимир, який від імені студентів вручив Владиці та о.Ректору квіти, а для бібліотеки ЛПБА подарунок – добірку богословської літератури.

Наостанок зі словом виступив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, нагадавши випускникам про високе покликання до священства та ще більшу відповідальність у служінні.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія