Випуск у ЛПБА
червня 11, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

13 150x150 Випуск у ЛПБА10 червня Львівська православна богословська академія святкувала випуск бакалаврів та мігістрів богослів”я.

Святкову Літургію очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященніший митрополит Димитрій. Владиці співслужили: секретар єпархії митр. прот. Володимир Бачинський, ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, львівський благочинний митр. прот. Ярослав Дуда, благочинний академічного храму свящ. Назарій Лозинський, викладачі ЛПБА та студенти у священичому сані.

За богослужіннями співав академічний хор під керівництвом п.Кобилецької Любові Володимирівни.

Після Літургії та подячного молебня був проведений урочистий акт, на якому Владика Димитрій вручив дипломи випускникам. Цього року Академія випустила 20 бакалаврів та 27 магістрів богослів”я, із них диплом магістра з відзнакою отримав випускник 6 курсу Венгрин Микола.

Найстаршим випускником магістратури був благочинний Кам”янка-Бузького деканату митр. прот. Михайло Піх, який звернувся до присутніх із подячним словом.

Також серед випускників магістратури ЛПБА були ієромонахи Варсонофій (Руднік) – Свято-Феодосіївський монастир (м.Київ) та Онуфрій (Ляда) – монастир на Козацьких могилах (с. Пляшева).

Зі словами вдячності до викладачів та батьків звернулись старости 6 курсу (Венгрин Микола) та 4 курсу (Чемерис Іван). На пам”ять про роки навчання у ЛПБА випускники подарували Академії добірку літератури та потужний Wi-Fi роутер.

Закінчились святкування настановчим словом митрополита Димитрія та спільним фото на паперті академічного храму.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія