Випуск у ЛПБА
червня 1, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0391 150x150 Випуск у ЛПБА1 червня 2017 року у Львівській православній богословській академії відбувся випуск бакалаврату та магістратури.

Напередодні ввечері благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого прот. Назарій Лозинський очолив уставні богослужіння, під час яких духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда привів студентів до святого Таїнства Сповіді.

У день випуску Божественну Літургію очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій Рудюк. Владиці співслужили ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, секретар Львівсько-Сокальської єпархії прот. Володимир Бачинський, проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, львівський благочинний прот. Ярослав Дуда, викладачі та студенти ЛПБА у священичому сані.

Під час малого входу викладачі ЛПБА були удостоєні чергових нагород: прот. І. Гарат – правом служіння у митрі, прот. Любомир Хомин та прот. Назарій Лозинський – правом носіння хреста з оздобами.

На запричасному проповідь про покликання до апостольського служіння виголосив випускник магістратури Андрій Жук.

Після великого входу Владика Митрополит рукоположив у сан пресвітера студента 3 курсу ЛПБА диякона Любомира Гутовського.

Закінчились богослужіння подячним молебнем та уставними многоліттями, після чого у храмі розпочався урочистий акт.

Відкрив урочистий акт вступним словом отець ректор, запросивши проректора прот. М. Сивака зачитати наказ про закінчення навчального року.

Під час виголошення наказу Митрополит Димитрій вручив випускникам дипломи та пам’ятні подарунки. Зі словами подяки від випускників звернулись до присутніх випускник бакалаврату Назар Кісілевич та випускник магістратури Петро Хоманець. Також вони подарували для бібліотеки ЛПБА добірку літератури.

Із повчальним словом звернувся до випускників Архіпастир. Владика наголосив на важливості богословської освіти, зазначив, що богослів’я – це не наука, а це – зв’язок із Богом. Богослів’я – це в першу чергу богоспілкування. Митрополит нагадав усім студентам, що завдання священика – горіти вогнем віри і молитви. “Священик для того поставлений Богом перед престолом, щоб горіти молитвою за народ і свою паству. Якщо священик не горить, то він требовиконавець. Розвивайте у собі горіння віри і любові!“, – наголосив Владика Димитрій.

Після заключного слова о. Ректора учасники свята встали до спільної світлини.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія