Випуск у ЛПБА
червня 17, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Єпархія, Академія, викладачі, Владика Димитрій, Ректор, студенти

0 Випуск у ЛПБА16 червня 2011 року у Львівській православній богословській академії відбувся випуск бакалаврату та магістратури. Урочистості розпочались Божественною Літургією, яку очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією високопреосвященніший митрополит Димитрій. Владиці співслужили: ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, секретар Львівсько-Сокальської єпархії митр. прот. Володимир Бачинський, намісник Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря ієром. Юліан (Гатала), викладачі та студенти у священичому сані.

13 Випуск у ЛПБАПісля євангельського читання проповідь про властивості та допомогу кожному християнину Святого Духа виголосив викладач Гомілетики ЛПБА прот. Роман Великий.

На запричасному проповідь про прояв діяльності Святого Духа у святих виголосив студент-випускник бакалаврату Щадило Юрій.

Під час Літургії митрополит Димитрій рукоположив у сан священика викладача ЛПБА дияк. Ярослава Матюнку.

42 Випуск у ЛПБАНа знак найбільшої — євхаристійної — єдності викладачі та студенти приступили до святих Таїнств Сповіді і Причастя.

Після Божественної Літургії владика митрополит очолив богослужіння подячного молебня на закінчення навчального року.

За Літургією співав хор ЛПБА під керівництвом реґента п.Василя Чучмана.

Літургічні урочистості перейшли у урочистий академічний акт вручення дипломів.

Після молитви до Святого Духа “Царю Небесний” отець ректор коротким словом відкрив урочистий акт і проректор з виховної роботи митр. прот. Василь Ховзун зачитав наказ про випуск у ЛПБА у 2011 році. Цього року Львівську православну богословську академію закінчили 16 бакалаврів та 35 магістрів, серед яких священики Львівської, Рівненської, Тернопільської, Київської, Волинської, Хмельницької та інших єпархій України.

52 Випуск у ЛПБАІз словами вдячності та щирих побажань до присутніх звернулись випускники магістратури — львівський благочинний митр. прот. Ярослав Дуда та бакалаврату — Сподар Іван. В пам’ять про роки навчання у Львівській Духовній Школи випускники подарували для бібліотеки ЛПБА корпус богословської, філософської та історичної літератури.

Наступним до випускників звернувся особливий гість свята — архієпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота). У своєму слові владика зазначив, що Львівська православна богословська академія є взірцевою серед духовних шкіл України. “Ви отримали сьогодні дипломи,— зазначив архієпископ Антоній,— а з ними і знання, які дадуть Вам сили духовні для майбутнього служіння Українській Помісній Православній Церкві”.

Після гостя до усіх присутніх із пастирським батьківським словом звернувся духовний покровитель ЛПБА митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, який, вітаючи усіх зі святом, висловив радість від того, що цього року ЛПБА закінчує багато студентів. Рівно з тим владика наголосив на тому, що канікули розпочались тільки для студентів, а викладачі повинні невтомно працювати для наукового і духовного становлення Академії, для примноження її слави і величі із сили в силу.

61 Випуск у ЛПБАЗвертаючись до випускників-священиків, митрополит Димитрій сказав їм: “Цей диплом, який Ви отримали, поглибив Ваші знання, але одночасно додав Вам наснаги до подальшого вдосконалення”. “Ми повинні горіти,— продовжив Владика,— наш пастирський дух повинен високо піднятись, бо життя постійно подає нам нові і нові виклики”. Закликав архіпастир не забувати про чи не найважливішу річ у житті — про молитву, бо без молитви, повчав Владика, немає ні богослова, ні богослов’я.

На закінчення львівський святитель ще раз привітав усіх із закінченням навчального року та благословив на подальшу працю у винограднику Христовому.

71 Випуск у ЛПБАІз завершальним словом виступив ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк. Отець ректор звернувся до випускників наступними словами: “Ви виходите із Академії, як діти із родинного дому і Академія сумує від цього. Пам’ятайте, що двері нашої Alma-Mater завжди відчинені для Вас… У світі Ви зустрінетесь із неправдою, несправедливістю, але не бійтесь, будьте лагідні, мудрі у поступках, а найголовніше — нікому не робіть зла і тоді будете мати успіх у всіх благих справах”. Особливу подяку отець ректор висловив митрополиту Димитрію за його піклування, турботи та постійну пам’ять про Академію, а особливо за Безкровну Жертву у храмі і келійну тиху молитву.

91 Випуск у ЛПБА101 Випуск у ЛПБА111 Випуск у ЛПБА121 Випуск у ЛПБА131 Випуск у ЛПБА14 Випуск у ЛПБА15 Випуск у ЛПБА17 Випуск у ЛПБА18 Випуск у ЛПБА19 Випуск у ЛПБАЗакінчився урочистий акт співом молитви “Достойно є”, після чого відбувся святковий обід.

Редакція сайту ЛПБА приєднується до усіх привітань і у свою чергу бажає випускникам ще більшого вдосконалення, нових здобутків, нових перемог, рясних Божих дарів та постійного Покрову Божої Матері.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія