Випуск у Львівській православній богословській академії
червня 5, 2015  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSCN2937 150x150 Випуск у Львівській православній богословській академії4 червня 2015 року у Львівській православній богословській академії відбувся черговий випуск бакалаврів та магістрів богослів’я. Уже більше 20 років Львівські Духовні Школи благословляють у життєву дорогу своїх студентів. Цей рік не став виключенням. Після успішного захисту кваліфікаційних досліджень дипломи бакалаврів та магістрів отримали випускники, що нестимуть своє служіння Богові та Церкві.

Радість випускного свята розділив з Академію правлячий архієрей Львівсько-Сокальської єпархії, викладач ЛПБА, доктор церковно-історичних наук митрополит Димитрій Рудюк, який очолив урочисту Божественну Літургію. Владиці Митрополиту співслужили ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, секретар єпархії прот. Володимир Бачинський, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, львівський благочинний, духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда, благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський, а також викладачі та випускники Академії, серед яких намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній (Бордюк) та священики Одеської Херсонської, Рівненської єпархій УПЦ КП.

На запричасному проповідь виголосив студент 6 курсу Костів Олег.

Під час Літургії студенти приступили до Свяих Таїнств Покаяння та Причастя.

Після Літургії Митрополит Димитрій очолив богослужіння подячного молебня, що закінчився уставними многоліттями, які виголосив протодиякон Семен Пігура.

Після цього свято продовжилось на урочистому акті. який відкрив вступним словом ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк. Далі наказа про закнічення навчального року та випус зачита проректор ЛПБА прот. Михайлдо Сивак. під час зачитання наказу Високопреосвященніший Владика вручив випускникам дипломи та пам’ятні подарунки-книги.

Слова подяки та привітання від випускників магістратури виголосив Олег Костів, від бакалаврату – Остап Поломаний, вручивши в подарунок бібліотеці ЛПБА підбірку навчальної та наукової літератури.

Наостанок до присутніх звернувся Владика Димитрій, який батьківським словом настанови та напімнення благословив випускників у життєву путь.

Підсумував урочистий акт отець ректор, подякувавши Владиці за архіпастирське піклування і батьківську турботу,  а викладачам, працівникам та студентам Академії за труди у прожитому навчальному році та закликав до подальшої праці.

Завершилось святкування молитвою, спільним фото та святковим обідом у трапезній ЛПБА.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія