Випуск у Львівській православній богословській академії
червня 11, 2019  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

DSC 0809 150x150 Випуск у Львівській православній богословській академії11 червня у Львівській православній богословській академії відбувся черговий випуск бакалаврів та магістрів богослів’я. Напередодні, 10 червня, всенічне богослужіння в академічному храмі свят. Іоана Золотоустого очолив благочинний храму прот. Назарій Лозинський, йому співслужив випускник магістратури свящ. Ігор Турик. Під час богослужіння усі студенти приступили до св. Таїнства Сповіді. Наступного дня Літургію та святкування з нагоди випуску очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященний митрополит Димитрій (Рудюк).

Владиці митрополиту співслужили: Преосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський, ректор ЛПБА проф. прот. Ярослав Ощудляк, перший проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, благочинний міста Львова, духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель Свято-Петро-Павлівського храму (м. Жовква) архімандрит Маркіян (Каюмов), декан богословського факультету ЛПБА, благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський, а також викладачі і студенти ЛПБА у священичому сані.

На запричасному проповідь на євангельське читання виголосив випускник бакалаврату Олег Крвавич.

Усі піснеспіви виконував хор ЛПБА під керівництвом регента Любові Кобилецької.

Після Літургії та подячного молебня відбувся урочистий акт, який вітальним словом відкрив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк. Тоді отець проректор зачитав наказ про випуск, а митрополит Димитрій вручив дипломи та пам’ятні подарунки випускникам ЛПБА. З вітальним словом до присутніх звернулись поважні гості – Преосвященний архієпископ Іларіон та Преосвященний єпископ Матфей.

Від імені випускників бакалаврату подячне слово виголосив Андрій Акуленко. Від випускників магістратури – Іван Жураківський. Також випускники подарували бібліотеці ЛПБА добірку літератури.

На завершення з повчальним словом до присутніх звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. Після було зроблено пам’ятне спільне фото.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія