Виставка графічних малюнків у ЛПБА
листопада 23, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

19 150x150 Виставка графічних малюнків у ЛПБА22 листопада у читальній залі Львівської православної богословської академії відбулась виставка графічних аркушів Мар’яни Мирошниченко “Щоденні молитви”, виконаних технікою офорту.

Довідка. Офорт – це хімічний спосіб створення етампної друкарської форми глибока. На металевій дошці голкою роблять малюнок, а заглиблення елементів зображення посилюють шляхом травлення металу кислотами, витравлені місця наповнюють фарбою і на спеціальному станку друкують відбиток на зволоженому папері. Офорт виник у Західній Європі у XVI столітті. Цим засобом широко користувалися українські митці, зокрема Т.Шевченко.

Відкриваючи виставку, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк представив автора графічних малюнків та коротко розповів про виставлені експонати, наголосивши, що дана виставка експонувалась у Москві, Санкт-Петербурзі, Гданську, Уфі та різних містах України.

Із привітальним словом до митця звернулась і доцент Української академії друкарств п. Леся Дзяндзялюк.

Про техніку офорту та свою працю над експонованими роботами розповіла сама автор “Щоденних молитов” Мар’яна Мирошниченко.

Також авторку привітали батьки, друзі та колеги, що прийшли на відкриття виставки.

Гостем виставки був єпископ Ужгородський і Закарпатський Кирил.

Духовні піснеспіви під час оглядин експозиції виконав ансамбль студентів ЛПБА.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія