В Академії відбулась XV міжнародна наукова конференція
листопада 25, 2022  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 2720 150x150 В Академії відбулась XV міжнародна наукова конференція24 листопада 2022 року у Львівській православній богословській академії відбулась щорічна XV Міжнародна конференція “Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво”.

Участь у конференції взяли науковці та зацікавлені особи з семи міст України та світу, які представляли 22 навчальних, наукових та громадських організацій. Серед них такі відомі науковці як професор Віктор Петрушенко, професор Володимир Александрович, Марія Гелитович, Володимир Жишкович, Євгенія Ковальчук, Роксолана Косів, Мар’яна Студницька та інші. Також доповіді підготували студенти Свято-Софійської української православної богословської академії УПЦ в США. На жаль, через напади ворога-агресора конференція проходила в особливих умовах – без електроенергії, тому закордонні учасники не змогли приєднатись до конференції. Лише на короткий час під час доповіді доктора Володимира Александровича була можливість проілюструвати його виступ презентацією.

Доповідачем на конференції був також цензор Львівської архиєпархії УГКЦ свящ. Тарас Березовець.

Із привітальним словом до учасників конференції звернувся викладач Київської православної богословської академії прот. Михайло Омельян.

Також на конференції виступив професор ЛПБА митрополит Львівський і Сокальський Димитрій Рудюк.

До конференції був виданий збірник матеріалів, до якого увійшло 28 наукових статей та тез.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія