Закладення каменя під будівництво храму
листопада 19, 2015  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMGP3077 150x150 Закладення каменя під будівництво храмуУ неділю, 15 листопада, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк з благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського очолив чин закладення каменя під будівництво храму Стрітення Господнього в смт. Красне Буського благочиння.

Отцю ректору співслужили: настоятель місцевої православної громади прот. Петро Папроцький, священик академічного храму свят. Іоана Золотоустого прот. Іван Гарат та диякон Володимир Шевчук.

Після богослужіння отець ректор звернувся до присутніх парафіян з повчальним словом, у якому передав благословення та привітання правлячого Архіпастиря, Владики Митрополита, а також наголосив на значенні храму в житті громади та кожної людини зокрема. Отець Ярослав закликав усіх до жертовності, до згуртованості, до єдності, до згоди. “Ми кожної Літургії просимо у Бога, щоб Він дав нам єдиним серцем і єдиними устами славити і оспівувати Його превеличне ім”я, – наголосив він. – Ми просимо словами церковного гімну: “Боже, нам єдність подай!”. Не даремно так часто людське серце просить у Бога саме єності, адже згода будує, а незгода руйнує,- говорить нам народна мудрість. Тож нехай ваша згода і єдність з Божою поміччю возведуть на цьому місці величний храм, де прославлятиметься Єдиний у Тройці Бог”.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія