Запрошуємо на І Міжнародний фестиваль
березня 2, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті

Przemysl Запрошуємо на І Міжнародний фестивальІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ПОГРАНИЧЧЯ
ПЕРЕМИШЛЬ 26-28 серпня 2011 р.

ОРГАНІЗАТОРИ: Товариство Любителів Сакрального Мистецтва в Перемишлі

СПІВОРГАНІЗАТОРИ:
 Національний Музей Перемишльської Землі,
 Підкарпатський Центр Освіти Вчителів, м. Перемишль,
 Перемишльська Публічна Бібліотека,
 Міська Рада в Перемишлі,
 Повітове староство в Перемишлі,
Церковно-археологічний музей Львівської духовної академії УПЦ КП,
 Галерея сучасного сакрального мистецтва ICONART, м. Львів.
ЦІЛІ:
 презентація Перемишльської Землі і Підкарпаття та популяризація її багатокультурної спадщини;
 інспірація, розвиток та розповсюдження досліджень на тему сакрального мистецтва;
 стимуляція розвитку сучасного сакрального мистецтва та просування митців;
 інтеграція наукового і мистецького середовищ, впровадження ідеї екуменізму і об’єднання.

УМОВИ УЧАСТІ:
Для участі у семінарах, що проходитимуть в рамках фестивалю (в осередку Підкарпатського Центру Освіти Вчителів) запрошуються науковці, митці та всі зацікавлені особи, які можуть представити цінні з мистецького та релігійного погляду твори, що розглядатимуться як зразок або інспірація для сучасних творців сакрального мистецтва.

До 20 червня 2011 року необхідно подати заявку учасника:

ЗАЯВКИ учасників з України (з рефератами)

Теми рефератів: “Скарби сакрального мистецтва на кордоні Польщі, України і Словаччини” та “Карпатська Ікона”. (10-15 стор. шрифт Times New Roman 12, абзац 1,5, виступ 20-30 хв.) надсилати на адресу п. Андрія Цибка:
horda-83@ukr.net

ЗАЯВКИ учасників з України (з мультимедійними презентаціями)
Теми мультимедійних презентацій: “Творчі пошуки в сучасному сакральному мистецтві” , “Ікона в сучасному мистецтві” та “Сучасне мистецтво ікони”. (Power Point, 5 – 10 хв.).
надсилати на адресу галереї ICONART:
gallery@iconart.com.ua

ЗАЯВКИ учасників з Польщі та ЄС надсилати на адресу координатора проекту:
tms_sacr@wp.pl

Передбачається також публікація наукових матеріалів (реферати), фотографій (виставки, презентації) в формі книжки, та музичних матеріалів (концерти) у формі диску CD.

Викладачі і митці, запрошені для участі за рахунок організатора, отримають підтвердження до 1 липня. Для інших учасників Фестивалю, які захочуть скористатися проживанням і харчуванням в готелі, передбачено часткове повернення витрат, яке залежить від розміру отриманого дофінансування.

На концерти, виставки та мультимедійні презентації в Національному Музеї Перемишльської Землі – вхід вільний.

Детальна програма з підтвердженням про прийняття заявки та умовами участі, буде надіслана зацікавленим особам до 1 липня 2011 р.

Реалізація проекту залежить від отримання фінансової підтримки. З цього приводу організатор зберігає за собою можливість внесення змін у програму.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

День 1 (п’ятниця 26 серпня)
8.00-9.30 – Утреня і сніданок в монастирі сестер Бенедиктинок в Перемишлі (для учасників семінарів).
10.00-13.00 – Семінари за участю істориків і теоретиків мистецтва, реставраторів пам’ятників, музеєзнавців, священників-хранителів, митців, вчителів образотворчого мистецтва і катехитів. Лекції з презентаціями на тему: “Скарби сакрального мистецтва на кордоні Польщі, України і Словаччини”, Підкарпатський Центр Освіти Вчителів в Перемишлі.
13.30-14.30 – обід
15.00-15.30 – Зустріч з творцями сучасного релігійного мистецтва: Альдоною Міцкевич, Тадеушем Борутою та Малгожатою Давідюк в Національному Музеї Перемишльської Землі, а також відвідання виставок, (НМПЗ), вхід вільний.
15.30-17.30 – Лекції і мультимедійні презентації на тему: “Творчі пошуки в сучасному сакральному мистецтві”, вхід вільний НМПЗ.
18.00-19.30 – Служа Божа в Перемишльському Архикатедральному Соборі з музичним супроводом та концертом марійських пісень у виконанні колективу “Братство лютні”, вхід вільний.
20.00 – вечеря для учасників семінарів.

День 2 (субота 27 серпня)
8.00-9.30 – Утреня і сніданок в монастирі ОО. Василіян в Перемишлі (для учасників семінарів).
10.00 – 13.00 Семінари “Скарби сакрального мистецтва на кордоні Польщі, України і Словаччини – зустрічі навколо Карпатської ікони”, ПЦОВ.
13.30-14.30 – обід.
14.00-15.30 – пленерний показ малювання ікон (біля НМПЗ), відвідання виставки фотографій під назвою “Ікона в сучасному мистецтві (Перемишльська Публічна Бібліотека)”.
15.30-17.00 – Лекції і мультимедійні презентації: “Ікона в сучасному мистецтві”, “Сучасне мистецтво ікони”, вхід вільний.
18.00-19.30 – Концерт релігійної польської, української і єврейської музики, у виконанні лютніста Антонія Пільха, вхід вільний.
20.00 – вечеря.
День 3 (неділя 28 серпня)
10.00-11.30 – Урочиста Служба Божа в костелі OO. Францисканців та процесія з реліквіями святого Вікентія – Патрона Перемишля вулицями міста.
12.00-13.00 – обід
15.00-17.00 – Променад-концерт у виконанні “Братства Лютні” з вступом щодо пам’ятників сакрального мистецтва на трасі: Перемишльський Архикатедральний Собор – костел СС. Кармеліток Босих – костел OO. Кармелітів Босих – Греко-католицький Архикатедральний Собор – костел OO. Францисканців.

Щиро запрошуємо!
координатор проекту
Голова Правління Товариства Любителів Сакрального Мистецтва
д-р Зофія Батор

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія