Засідання Вченої Ради ЛПБА
серпня 30, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

20170829 112929 150x150 Засідання Вченої Ради ЛПБА29 серпня 2017 року у Львівській православній богословській академії під головуванням митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулось перше у 2017-2018 навчальному році засідання Вченої Ради.

Відкриваючи засідання, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк привітав усіх із початком навчального року, озвучив порядок денний та розповів про роботу Академії у напрямку отримання ліцензії на ведення освітньої діяльності.

Після цього о. Ректор озвучив результати вступної кампанії 2017 року і Вчена Рада затвердила протоколи приймальної комісії.

Із повідомленням про навчальний план та розподіл навчального навантаження викладачів у першому семестрі 2017-2018 н.р. виступив проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак. Також о. Проректор озвучив план наукових заходів на перший семестр.

У зв’язку із реформаційними процесами у ЛПБА Вчена Рада прийняла рішення про реорганізацію кафедр та призначення їх завідувачів. Одночасно було прийнято кадрові рішення: призначено курсових наставників та обрано декана богословського факультету – прот. Назарія Лозинського.

Одночасно Вчена Рада розглянула ряд прохань студентів Академії.

Наостанок Преосвященний Митрополит Димитрій звернувся до присутніх викладачів із пропозиціями, порадами та вказівками щодо максимально ефективної праці у навчальному процесі та процесі ліцензування і акредитації ЛПБА.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія