Засідання Вченої Ради ЛПБА
травня 29, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, викладачі, Владика Димитрій, вчена рада, Проректор, Ректор

115 150x150 Засідання Вченої Ради ЛПБА29 травня у Львівській православній богословській академії під головуванням Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА.

На порядку денному було розглянуто підсумки навчального року, затверджено протоколи Спеціалізованої Вченої Ради.

Проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак доповів про успішність студентів та наголосив на впровадженні із наступного навчального року накопичувальної кредитно-модульної системи на всіх курсах ЛПБА.

Нагадаємо, що з другого семестру цього навчального року ряд викладачів ЛПБА у межах експерименту вже працювали за Болонською системою, що дало дуже позитивні результати.

Після цього отець ректор прот. Ярослав Ощудляк підсумував пройдений навчальний рік та закликав усіх викладачів до плідної праці.

На завершення Владика Митрополит подякував усім за жертовний труд, запевнив у своїй архіпастирській молитві та благословив усіх на гарний відпочинок у канікулярний період.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія