Засідання Вченої Ради ЛПБА
серпня 26, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

01 150x150 Засідання Вченої Ради ЛПБА25 серпня 2014 року відбулось чергове засідання Вченої Ради  Львівської правосланвої богословської академії, яке відкрило новий навчальний 2014-2015 рік у духовній школі.

На порядку денному були наступні питання: затвердження результатів вступної кампанії, звіт о. Проректора прот. Михаїла Сивака про погашеня заборгованостей студентами, затвердження списків студентів на новий навчальний рік, розгляд навчально-тематичних планів та навчальних програм, представлення нових викладачів ЛПБА на предмети православна психологія, логіка та англійська мова, затвердження до друку навчально-методичних матеріалів з предмету “Етикет і церковний протокол”, укладених викладачем Академії свящ. Назарієм Лозинським (рецензенти – завідувач соціально-гуманітарних дисциплін Львівської державної фінансової академії доктор історичних наук, професор Сливка В. та завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук ЛПБА, доцент НУ “Львівська Політехніка” кандидат філософських наук Онищук О.), розгляд прохань студентів та інше.

Також до Вченої Ради звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, який закликав сумлінно ставитись до своїх обов”язків, розповів про процес акредитації духовних навчальних закладів та благословив усіх на початок навчального року.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія