Засідання Вченої Ради ЛПБА
вересня 3, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Проректор

25 серпня 2011 року під головуванням митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка) відбулось перше (у цьому навчальному році) засідання Вченої Ради ЛПБА.

Відкрив засідання ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, який, привітавши викладачів із початком навчального року, оголосив порядок денний та доповів про результати вступних іспитів в Академію. Цього року приймальна комісія прийняла 33 студенти (21 – стаціонар, 12 – заочне відділення) у перший курс та 57 студентів (14 – стаціонар, 43 – заочне відділення) у магістратуру. Вступили в ЛПБА студенти із Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Хмельницької, Рівненської областей України. Також отець ректор зачитав проекти наукових заходів на перший семестр 2011-2012 навчального року та розподіл навчальних предметів.

Із архіпастирським словом до викладачів звернувся і Високопреосвященний митрополит Димитрій. Насамперед Владика привітав усіх із Днем Незалежності та побажав довгих плідних років праці на благо Церкви і України. Оцінюючи цьогорічну вступну кампанію архіпастир зазначив, що вона була досить успішною. Втішає і загальноосвітній рівень абітурієнтів, які цього року показали досить гарні знання з усіх предметів.

Також митрополит Димитрій представив усьому викладацькому складу новопризначеного проректора з навчальної частини — кандидата богословських наук свящ. Михаїла Сивака. Представляючи отця проректора, Владика закликав усіх до плідної співпраці із отцем Михаїлом насамперед у науковій діяльності, щоб впровадження Болонського процесу в ЛПБА не було гарною імітацією, а діючим і плідним процесом.

Після Владики Митрополита виступив отець проректор, який наголосив, що ця посада, на яку його призначено — це не честь і не слава, але важке ярмо, яке він нестиме спільно із усіма викладачами Львівської духовної школи. Отець проректор коротко розповів про себе та окреслив своє бачення праці в ЛПБА.

Одночасно отець ректор запропонував отцю проректору з 1 вересня бути курсовим наставником 1 курсу, на що він радо погодився.

У продовження свого виступу отець проректор запропонував з благословення митрополита Димитрія створити в ЛПБА активну прес-службу та призначити її головою викладача Академії Назарія Лозинського. За що Вчена Рада позитивно проголосувала.

На завершення засідання Вченої Ради отець ректор закликав усіх до праці, подякував Високопреосвященному Владиці та викладачам за присутність на засіданні та повідомив про початок навчального року 1 вересня, що розпочнеться Молебнем в академічному храмі. Богослужіння очолить Високопреосвященний Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський.

Прес-служба ЛПБА


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія