Засідання вченої ради Львівської православної богословської академії
серпня 23, 2023  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті
IMG 6332 150x150 Засідання вченої ради Львівської православної богословської академії23 серпня у Львівській православній богословській академії під головуванням ректора професора прот. Ярослава Ощудляка відбулось перше у новому навчальному році засідання Вченої Ради.
Отець ректор привітанням учасників відкрив засідання вченої ради та, повідомивши про несподівану смерть багатолітнього касира Академії блаженної пам’яті Ольги Кравчук, запросив усіх проспівати їй “вічную пам’ять”.
Після цього отець Ректор оголосив про результати вступних іспитів та зачитавпротоколи приймальної комісії, які були затверджені вченою радою. Також о. Ярослав запропонував затвердити курсових наставників для усіх курсів та представив новопризначеного інспектора, випускника ЛПБА свящ. Тарасія Добрянського.
Після цього вчена рада затвердила запропонований о. проректором митр. прот. Михайлом Сиваком навчальний план на перший семестр.
Також о. Проректор доповів про стан підготовки Академії до подання документів на отримання ліцензії для провадження освітньої діяльності.
Наступним виступив декан богословського факультету ігум. Кипріян Лозинський. Отець декан запропонував вченій раді на затвердження розклад занять та розклад академічних заходів у першому семестрі.
Після цього запрошений професор Академії доктор Віктор Петрушенко подав на затвердження до друку вченою радою навчальний посібник з “Філософії релігії”, продовжуючи серію підручників для духовних шкіл. Після обговорення підручник було затверджено до друку.
На пропозицію отця Ректора вчена рада також розглянула та ввела у навчальний план програму нового спецкурсу: “Збереження творів станкового сакрального мистецтва”.
На завершення до присутніх звернувся професор Академії доктор Митрополит Димитрій Рудюк, привітавши усіх з початком навчального року та побажавши сил, натхнення і мудрості у праці для розвитку Львівської православної богословської академії.
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія