Засідання Вченої Ради
серпня 23, 2018  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

39880698 285062428971723 3309643266483290112 n 150x150 Засідання Вченої РадиПеред початком навчального року з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Львівській православній богословській академії під головуванням ректора прот. Ярослава Ощудляка відбулось засідання Вченої Ради.

Учена Ради затвердила протоколи приймальної комісії, новий навчальний план, розклад проведення наукових та академічних заходів у першому семестрі, розклад лекцій та розглянула інші поточні питання.

Також о. Ректор представив нових викладачів Академії та проінформував про початок навчального року.

 

Засідання Вченої Ради
листопада 15, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, викладачі, Проректор, Ректор

110 Засідання Вченої Ради15 листопада 2011 року відбулось чергове засідання Вченої Ради ЛПБА. З благословення Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського засідання очолив ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк.

Відкриваючи засідання Вченої Ради, отець-ректор закликав усіх до конструктивної та плідної праці і взаєморозуміння.

Після цього проректор ЛПБА свящ. Михаїл Сивак оголосив порядок денний і розпочав обговорення поточних питання.

Вчена Рада розглянула ряд питань студентів та затвердила і закріпила за ними теми для написання бакалаврських і магістерських робіт.

Також на розгляд Вченої Ради було запропоновано затвердження методичних рекомендацій щодо написання студентами наукових робіт. Вчена Рада одноголосно затвердила до друку дані методичні рекомендації.

Наступним пунктом порядку денного було питання активного впровадження у ЛПБА болонського процесу. Про кредитно-модульну систему та її основні положення викладачам ЛПБА доповів отець-проректор.

На закінчення Вченої Ради отець-ректор підсумував усе сказане в ході обговорень, зробив свої практичні зауваження, дав педагогічні рекомендації та висвітлив своє бачення наукової праці в ЛПБА.

Також отець-ректор розповів викладачам про програму святкувань актового дня у ЛПБА.

Засідання Вченої Ради закінчилось уставною молитвою.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія