Зустріч із професором-психологом
травня 27, 2014  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Події

110 150x150 Зустріч із професором психологом 23 травня з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія згідно розкладу проведення заходів у рамках проведення семінарів по ПТСР (посттравматичного стресового розладу) під егідою Світового Конгресу Українців відбулась зустріч духовенства та Ректорату Львіської православної богословської академії Львісько-Сокальської єпархії УПЦ КП з провідним спеціалістом – американським експертом Джоном Тессі – професором-психологом, що спеціалізується на терапії ПТСР у військових США та під час бомбардувань в Оклахома, Найробі та при інших кризах.

Участь у даній акції взяли наступні особи: ректор ЛПБА, митрофорний протоієрей Ярослав Ошудляк, проректор ЛПБА, протоієрей Михайло Сивак, численний професорсько-викладацький склад; працівники єпархіального центру Кризових станів, психосоматичних розладів та депресій: керівник центру – лікар-психіатр, психотерапевт ієрей Сергій Кирилюк, працівники центру – настоятель лікарняного храму Усікновення Чесної Глави Іоанна Хрестителя при Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері протоієрей Олексій Виноградов, завідувач 2-м цілодобовим стаціонаром ЛОКПНД (по вул. О.Басараб, 2) Людмила Самсонова, в.о. завідувача 1-м цілодобовим стаціонаром ЛОКПНД (по вул. Коціловського, 15а) Ростислав Гривул. У зустрічі також взяла участь психолог Марта Пивоваренко, директор з розвитку і стратегії маркетингу медіа-групи “Каталонія”, співкоординатор візиту п. Джона Тессі до м. Львова.

Метою та очікуваним результатом зустрічі було сприяння ефективнішій роботі українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, духовенства та інших категорій, що контактують із постраждалими громадянами, що перебувають у постійному стресі в зв’язку із подіями на Майдані, а також в зв’язку із військовим станом після нього.

Після огляду лікувально-профілактичних приміщень та храму при ЛОКПНД продовження зустрічі відбувалась у стінах ЛПБА, де гості під проводом отця ректора оглянули академічний храм святителя Іоана Золотоустого, церковно-археологічний музей, бібліотеку ЛПБА.

Після цього п. Джон Тессі провів інтерактивну лекцію-семінар для студентів Академії та відповів на численні запитання. У підсумку учасник семінару домовились про проведення у майбутньому спільних відео-конференцій.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія