Зустріч випускників
листопада 28, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Владика Димитрій, Ректор

129 Зустріч випускників28 листопада у Львівській православній богословській академії відбулась зустріч випускників 2001 року. З благословення Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк очолив богослужіння в академічному храмі свят. Іоана Золотоустого. У співслужінні інспектора ЛПБА прот. Василя Ховзуна та випускників у священичому сані отець-ректор звершив панахиду за тими студентами, які вже відійшли у вічність, та подячний молебень за тих, хто зібрались у храмі.

Після богослужіння отець Ярослав звернувся до присутніх зі словом привітання, у якому передав благословення митрополита Димитрія та висловив радість від того, що вони не забули своєї Alma Mater, і десяту річницю після свого закінчення святкують саме у рідній Духовні Школі.

Отець-ректор наголосив на тому, що більшість випускників стали на важкий священичий шлях і несуть своє пастирське служіння у всіх куточках України

Відтак, з подячним словом від випускників виступив настоятель Свято-Успенського храму с.Глинсько Жовківського благочиння Львівсько-Сокальської єпархії прот. Степан Білоган.

Після цього отець-ректор провів ознайомчу екскурсію територією Академії, розповів про навчально-виховний процес, висвітлив історію становлення та діяльності церковно-археологічного музею ЛПБА.

Продовжилась зустріч у читальному залі Академії. Там випускники ділились спогадами про роки навчання та розповідали про своє життя після закінчення Духовної Школи.

На завершення випускники зустрілись із Високопреосвященнішим митрополитом Димитрієм та подарували для бібліотеки ЛПБА підбірку цінних книг.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія