Зустріч зі студентами заочного сектору
листопада 3, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Владика Димитрій, зустріч, Ректор, студенти

зустріч 5 Зустріч зі студентами заочного сектору

З нагоди початку навчальної екзаменаційно-залікової сесії, 2 жовтня 2010 р. у приміщенні Львівської Православної Богословської Академії відбулася зустріч студентів заочного відділення із Головою Учбового комітету УПЦ Київського Патріархату Високопреосвященним Митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм, та викладачами, на чолі із Ректором Академії канд. богосл. наук, доцентом митр. прот. Ярославом Ощудляком.

У своєму слові Владика Димитрій наголосив на важливості і необхідності якісної неперервної освіти душпастиря. Адже інтенсивний розвиток суспільних процесів, інформаційних та комунікаційних технологій ставить сучасного священнослужителя перед потребою адекватного реагування на безліч буденних та нестандартних ситуацій, що вимагають відповідної духовної та інтелектуальної підготовки.зустріч 1 Зустріч зі студентами заочного сектору

Навчання та самоосвіта є також формою аскетичного виховання особистості, бо дозволяють розширювати засоби Богопізнання, поглиблювати молитовний досвід. Владика наголосив на важливості утвердження авторитету священнослужителя та Церкви в суспільстві, особистій ролі у цьому кожного вихованця духовного навчального закладу.

Для студентів 5 курсу були визначені іспити зимової сесії з предметів «Містичне богослів`я», «Новітні та нетрадиційні культи», «Історія християнського мистецтва», «Антропологія», «Патрологія».

зустріч 2 Зустріч зі студентами заочного секторуДля підготовки до іспитів студентам було запропоновано скористатися фондами бібліотеки ЛПБА, методичними розробками викладачів закладу. На завершення зустрічі Митрополит Димитрій і ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк відповіли на численні запитання студентів.

зустріч 3 Зустріч зі студентами заочного сектору зустріч 4 Зустріч зі студентами заочного сектору


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія