Зустріч зі студентами
вересня 15, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Владика Димитрій, Ректор, студенти

14 Зустріч зі студентами15 вересня 2011 року митрополит Львівській і Сокальський Димитрій (Рудюк) зустрівся зі студентами ЛПБА. Високопреосвященний Владика зачитав для студентів лекцію про важливість дотримання високої моральності та дисципліни у Духовній Школі. У своєму батьківському слові Архіпастир закликав студентів гідно нести іго Христове і смиренно приймати ті знання, які дають викладачі та наставники.

Владика Митрополит, проаналізувавши минулий навчальний рік та канікулярний період,  роз’яснив студентам, що означає вчитись у вищому духовному навчальному закладі. Це постійна молитва, посилений самоосвітній труд та нелицемірний послух.

22 Зустріч зі студентамиУ ході розмови зі студентами піднімались різні питання, повсякденного академічного життя, зокрема питання виховного характеру.

Після цього отець-проректор свящ. Михаїл Сивак, звертаючись до студентів, наголосив на науковій праці та необхідності активної академічної роботи.

На завершення отець-ректор митр. прот. Ярослав Ощудляк, дякуючи Високопреосвященному Митрополиту Димитрію за щирі, теплі та, найголовніше, справедливі повчальні слова, наголосив на відданості всієї академічної спільноти своєму Архіпастирю та готовності виконувати ті побажання і благословення, які висловив Владика.

Прес-служба ЛПБА


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія