Декан богословського факультету ЛПБА взяв участь у молитві за єдність християн
січня 24, 2020  |  Автор: Кипріан Лозинський  |  Статті

84098546 2871716966213833 5959285398285844480 n 150x150 Декан богословського факультету ЛПБА взяв участь у молитві за єдність християн22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі св.ап. Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Владика Володимир Груца. У екуменічному молебні взяли участь представники духовенства Львова. З благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка, у молитві взяв участь декан богословського факультету ЛПБА прот. Назар Лозинський.

У своєму слові прот. Назар Лозинський, зокрема, зауважив:

“Сьогодні мені спадають на думку слова Тараса Шевченка із його “Подражанія на 11 псалом”: “Я на сторожі коло їх поставлю слово!”. Ми сьогодні, духовенство, миряни, стоїмо перед цим Божим Словом, яке є немов на сторожі нашого життя. І наші молитви будуть марними, наша любов буде марною, якщо ці молитви і ця любов одне до одного не будуть взоруватися на Боже Слово, якщо це Слово не буде у наших серцях.  І бажаю сьогодні усім, щоб Слово Боже було у наших серцях, а Христос був між нами”.

Екуменічне моління відбулося у стінах Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Священнослужитель храму о. Тарас Михальчук підкреслив:

“Очевидно нам як спільноті капеланів, зокрема військових капеланів, дуже приємно,що саме у стінах Гарнізонного храму ми помолилися за єдність усіх християн. Сьогодні дякуємо усім за таку Вашу чисельну присутність”.

Додамо, що до екуменічного Молебню також долучилися представники влади області та міста – начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи Львівської Облдержадміністрації п. Леся Корнат та директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради п. Євген Бойко.

Після завершення молитви, численні віряни прослухали колядки у власному аранжуванні квінтету Гарнізонного храму св.ап.Петра і Павла “P&P” (“Peter&Paul”).

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія