Декан богословського факультету очолив молебень за єдність християн у Катедрі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ
січня 26, 2020  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

83953962 2755289177894345 380320517996937216 o 150x150 Декан богословського факультету очолив молебень за єдність християн у Катедрі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦУвечері 25 січня, на завершення цьогорічного Тижня молитов за єдність християн, що проходив під гаслом: «Будьмо доброзичливі» (Ді 28,2), у Митрополичій Базиліці зібралися католики, православні, протестанти та представники Вірменської Апостольської Церкви. Від Львівсько-Сокальської єпархії ПЦУ з благословення Преосвященного Митрополита Димитрія участь у молитві взяв декан богословського факультету прот. Назарій Лозинський.

Отець декан очолив Молебень за єдність християн. Йому співслужили священники Львівсько-Сокальської та Львівської єпархії ПЦУ. Піснеспіви виконували: протодиякони академічного храму свят. Іоана Золотоустого о. Семен Пігура та о. Володимир Віянр, а також студент 4 курсу ЛПБА Роман Харівський.

Після молебня літургію очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ Едвард Кава у співслужінні єпископа-помічника Львівської єпархії УГКЦ Володимира Груци та священнників РКЦ.

На завершення Літургії о. Назарій Лозинський звернувся до присутніх зі словом, у якому передав привітання митрополита Димитрія та наголосив на важливості єднання навколо Христа. “Ми намагаємось єднатись навколо християнських чеснот, забуваючи, що навіть любов – найбільша із них – може спотворюватись гріхом. Тому наші молитви і наші спроби єдності будуть марними, якщо ми не єднатимемось навколо Того, Хто вчора, сьогодні і завтра Той Самий – навколо Христа!” – зазначив отець декан.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія