День пам’яті дітей, втрачених через аборти і викидні
березня 12, 2015  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Події  |  Проректор

t6iWmLzcStc 150x150 День пам’яті дітей, втрачених через аборти і викидні

7 березня  2015 року, у другу суботу Великого посту, християни різних конфесій зібралися на центральній площі Львова, щоб вшанувати пам’ять дітей України, які були знищені через аборти. Адже за час, який минув від легалізації абортів (1955 рік), українці втратили понад 40 мільйонів своїх співвітчизників.

Цей невидимий цвинтар легально знищених зачатих дітей постійно збільшується через нові жертви. І у час страшної та незрозумілої війни на Сході України продовжується ще одна війна – жорстоке знищення найбільш невинних людських істот – зачатих дітей. У цій другій війні Україна вбиває своє майбутнє. Ця друга війна не тільки збільшує цвинтар ненароджених, вона ще й руйнує сімейні стосунки, ранить усіх, хто бере в ній участь, багатьох кидає в неволю узалежнень, поширює споживацьку ментальність та егоїзм, сіє розбрат, нечесність у людські стосунки, краде мир і приносить страх.

 На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, і водночас під скульптурою Пресвятої Богородиці, яка покриває Україну своїм покровом, присутні молилися Молебень до Христа Спасителя, вимолюючи у Бога прощення гріхів,  зцілення ран, отриманих через аборти. Молилися за мир та спасіння для українського народу. Просили Господа Бога, щоб наше суспільство, визнаючи мученицьку смерть мільйонів ненароджених дітей, очистилося від гріхів дітовбивства.

З благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь у молебні взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михайло Сивак.

У свому слові о. Михайло зазначиав: «Всі ми є свідками того, що наша держава зараз перебуває у складних умовах. Ті лихоліття, які відбуваються на сході нашої держави, те кровопролиття, війна – всіх жахає. Серце омивається кров’ю від тих жахіть. Однак крім цієї боротьби, крім цієї війни відбувається ще друга внутрішня війна. Війна проти беззахисних немовлят, мільйони яких гинуть в утробі матері.

Статистика свідчить, що друга світова війна забрала найбільшу кількість людських жертв. Це є не зовсім вірно. Тому що найбільша кількість людських жертв забрали аборти, знищення дітей. І яким цинічним є цей гріх…Адже коли на війні воїни у прямій боротьбі мають можливість і оборонятися, то дитину, яку вбивають в утробі матері .. така дитина не має чим захиститися, вона беззахисна. Через це гріх аборту стає ще страшнішим.

Звичайно, у нашому суспільстві можна почути багато виправдань аборту. Начебто, людина йде на аборт через скрутне матеріальне положення в сім’ї. Але це є неправда. Тому що як пояснити тоді те, що багатодітні сім’ї дуже часто, це сім’ї небагаті, бідні. Але і в цих сім’ях є любов дати життя дітям і Господь піклується про цих дітей.

Друге виправдання, яке можна почути, це те, що, начебто дитина в утробі матері, як показав узі – апарат, може мати ваду. А скільки було таких випадків, коли дитину прирікали на інвалідність, але потім народжувалась абсолютно здорова дитина, коли мати не йшла на аборт, не слухала те, що їй нав’язували.

І навіть, якщо дитина і народилася з вадою, то невже необхідно її вбивати? Це можна порівняти з тим, як зараз є серед дорослих людей і інваліди і неповносправні, врешті, є люди старшого віку, які не мають можливість повноцінно жити. Це що означає, що їх треба вбивати? Тому, це омана. Це диявольська неправда, яка кличе людину іти і робити аборт, гріх вбивства.

Тому, дорогі брати і сестри, єдине, що може врятувати нас усіх – це покаяння. І в цей час Великого посту, коли Церква закликає нас усіх до переосмислення свого життя, ми маємо можливість покаятись і Божою Благодаттю освятити свої серця і очистити їх від усякої скверни.

Нехай Господь Бог дасть усім нам мудрість, силу волі іти шляхом спасіння, відкидати всяке зло і здобути Царство Небесне.»

DSC 0479 e1426184771405 День пам’яті дітей, втрачених через аборти і викидні

DSC 0496 e1426184912537 День пам’яті дітей, втрачених через аборти і викидні

 


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія