ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! – СЛАВТЕ!
січня 6, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Проповіді, Роздуми

3914537 1cedf145 ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!   СЛАВТЕ!Прийдіть, прославмо радісно Господа, святкуючи нині виявлення Божественної таємниці (зі стихир на стиховні Вечірні Різдва Христового). 

Радість від народження Сина Божого зігріває серця людства вже більше двох тисяч років. У церковному календарі немає свята, яке б викликало стільки емоцій, стільки незабутніх дитячих спогадів, стільки дивного трепету серця перед містикою Різдва Божого. Справді, у цьому світлому празнику ми святкуємо “виявлення Божественної таємниці” – таємниці Боговтілення. Можливо саме тому ми маємо право говорити про містику Різдва, містику його піснеспівів, обрядів, відчуттів…

Бог ради нас і нашого ради спасіння втілився у людське тлінне тіло, став людиною, у всьому подібною до нас, крім гріха (Євр.4:15). Він не був вільний від наслідків праотцівського гріха, від страждань, болю, голоду, спраги, спокус. Він був вільний лише від особистого гріха. Ось чому, “бувши спокушеним, може й спокушуваним допомогти” (Євр.2:18).

Святкуючи цю “Божественну таємницю”, хочу поділитись радістю “тайни великої” і з усіма викладачами, студентами, працівниками та відвідувачами сайту ЛПБА. Нехай Втілений Бог дає Вам сили, зігріває Ваше серце надією на спасіння від усіх негараздів, які посилає князь світу цього, огортає Вашу душу Своєю справжньою, нелицемірною любов’ю, дарує здоров’я та мудрість, щоб світло біблійної зорі, яке привело мудреців, а з ними і усіх нас до Вифлиєму, супроводжувало Вас важким життєвим шляхом до Небесного Єрусалиму.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! – СЛАВТЕ!

 

З любов’ю у Христі Рожденному,

ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія