Многая літа!
вересня 17, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Проректор

Проректор Многая літа!Ректорат Львівської православної богословської академії щиро вітає отця-проректора свящ. Михаїла Сивака із ювілеєм!

ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ!

У цей святковий для Вас день складаємо на Ваші руки слова привітань та побажань. Нехай Всемилостивий Господь, у руці Якого доля кожного із нас, благословить Вас плідними і благодатними роками життя.  Щоб здійснювались Ваші благі бажання, наміри та мрії. Перед Вами важкий пастирський шлях, на якому Ви зустрінете багато негараздів, підступів та втрат, але також на ньому будуть радості, здобутки, успіхи і щастя. Тому бажаємо Вам, щоб усі негаразди Ви зустрічали, сповнені сил і мудрості, а усі радості сприймали у світлі Божого милосердя та смиренно повторювали за святителем Іоаном Золотоустим, покровителем нашої Духовної Школи, “Слава Богові за все!”.

Нехай Всесвята Богородиця, Мати всіх християн, покриває Вас своїм омофором, а Божі слуги – святі ангели – огортають своїми крилами на дорогах життя.

Многая Вам літа!

До побажань отця-ректора приєднується прес-служба ЛПБА з молитвою перед Престолом Божим за здоров’я тіла, мир душі і силу духа отця-проректора свящ. Михаїла Сивака. На многая літа!


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія