Мобілізація духу
жовтня 8, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

14 150x150 Мобілізація духу8 жовтня у школах Залізничного району міста Львова розпочались зустрічі священиків із вчителями та учнями. Таке рішення під час круглого столу «Безпека молоді – фізична та духовна» спільно прийняли представники християнських конфесій міста, відповідальні у своїх єпархіях за працю з молоддю, освітяни та представники громадськості.

Організаторами проекту виступили: Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об`єднання.

У першій такій зустрічі у спеціалізованій середній школі №15 взяв участь благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого свящ. Назарій Лозинський.

Оскільки акція носить міжконфесійний характер, то у цій зустрічі брав участь також і священик УГКЦ о.Андрій. Він звернувся до присутніх із роз’ясненням того, хто є “невидимим агресором” у нашій боротьбі і як із ним боротись.

Натомість о.Назарій прочитав лекцію на заявлену Львівською міською радою тему: “Мобілізація духу – що це? Як цього досягти?“.

Що таке мобілізація? Мобілізація – це рух. Якщо ми говоримо про мобілізацію духу, то куди ж повинен рухатись наш дух у такі складні часи? Відповідь на це питання дуже проста: у напрямку Бога. Починаючи із розмови із Ним у молитві і закінчуючи безкомпромісною довірою Йому, ми маємо, за прикладом старозавітного Авраама, всеціло віддатись Божій волі. Так досягнемо єднання із Богом. Людина взагалі створена цілісною, а тому постійно прагне до цілісності. Тому і єднається в сім’ю, село, місто, державу, народ. Якщо ми єдині у любові до Батьківщини, якщо єдині в любові до Бога, то ні видимий, ні невидимий агресор нас не переможе“, — зазначив серед іншого о.Назарій.

Наступна зустріч з учнями та вчителями запланована на наступний тиждень.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія