На многая літа, Святіший Владико!
січня 23, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Інше

Patriarh Filaret На многая літа, Святіший Владико!Від імені викладачів, студентів та працівників Львівської православної богословської академії маю честь вітати Святішого Патріарха Київського і всієї РУси-України із Днем Народження.

СВЯТІШИЙ ВЛАДИКО І МИЛОСТИВИЙ ОТЧЕ!

Споглядаючи життєвий шлях Вашої Святості, уся повнота українського і світового Православ’я ще і ще раз переконується у справедливості пророчих слів старозавітного законодавця, пророка і боговидця Мойсея: “Якщо… будеш слухати голос Господа Бога твого… Уразить перед тобою Господь ворогів твоїх, які повстають на тебе; однією дорогою вони виступлять проти тебе, а сімома дорогами побіжать від тебе” (Втор.28:7). Адже ні для кого не є таємницею, що вороги Української Помісної Православної Церкви, а отже і вороги Вашої Святості, як невтомного Пастиря і Предстоятеля нашої Святої Церкви, неодноразово повставали на Вас і завжди посоромлені тікали “сімома дорогами”, бо Бог перебуває не в силі, але в правді. Саме тому, вітаючи Вашу Святість із Днем Народження, ми бажаємо Вам, щоб жодне зло не повставало проти Вас, щоб Всемилостивий Господь зміцнював Вас здоров’ям, укріпляв вірою, зігрівав надією та покривав любов’ю. Нехай Всенепорочна Мати всіх християн — Пресвята Богородиця — підтримує Вашу Святість у всіх благих починаннях та благословляє Вас на важкій святительській дорозі.

“Сам же Бог миру нехай освятить Вас у всій повності, і Ваш дух, і душа, і тіло у всій цілості нехай збережеться непорочно на пришестя Господа нашого Ісуса Христа” (1Сол.5:23).

Іс полла еті, Деспота!

Ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія