Пам’ятний вечір
вересня 16, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

113 150x150 Памятний вечір14 вересня у Львівській православній богословській академії з благословення Високопреосвященнішого митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбувся пам’ятний вечір, присвячений 1030-літтю з дня народження преподобного Антонія Печерського.

Відкрив вечір ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який охарактеризував постать преподобного Антонія у світлі монашого покликання та слідування за Христом.

Доповідь про значення преподобного Антонія у культурно-моральному розвитку суспільства Київської Русі зачитав викладач ЛПБА к.б.н. свящ. Петро Політило.

Наступний доповідач, викладач ЛПБА, благочинний м.Львова, прот. Ярослав Дуда, через біографічну довідку показав важкий шлях подвижника, його незламну любов до Бога та вірність монашим обітницям.

Про приклад преподобного Антонія для сучасного монашества у смиренні, усамітненні, нестяжанні, скромності та святості розповів викладач ЛПБА к.б.к свящ. Назарій Лозинський.

Підсумовуючи та доповнюючи усе сказане, звернувся до присутніх Владика Митрополит. Його Високопреосвященство виклав детальну довідку щодо житія преподобного, розповів цікаві і маловідомі факти його біографії, охарактеризував епоху, у якій довелось жити преподобному Антонію, та закликав усіх до вивчення житій святих і застосування цих житій у своєму повсякденні.

Наостанок отець ректор подякував Митрополиту Димитрію за участь у пам’ятному вечорі та висловив сподівання, що та інформація, яку отримали слухачі на цьому заході, залишись свій слід у серцях і вчинках студентів та викладачів Академії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія