Перше засідання Консультативно-експертної ради при ГУ МВС України
вересня 25, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

113 150x150 Перше засідання Консультативно експертної ради при ГУ МВС УкраїниУ Львові 24 вересня в приміщенні ГУ МВС України у Львівській області відбулось перше засідання Консультативно-експертної ради з питань формування та реалізації державної політики у сфері боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина.

Консультативно-експертна рада при ГУ МВС України у Львівській області з питань формування та реалізації державної політики у сфері боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина є постійно діючим дорадчим органом при Головному управління, що здійснює координацію у сфері співпраці недержавних організацій Львівської області та експертів з представниками органів внутрішніх справ.

Засідання відкрив начальник ГУ МВС України у Львівській області, генерал-лейтенант міліції Рудяк Олександр Вікторович, який розповів, що «в раду входять висококваліфіковані фахівці у галузі права, міжнародних відносин, соціології, культури, спорту для обговорення важливих питань діяльності ГУМВС та пошуку шляхів їх вирішення.»

Основними напрямами діяльності ради є: попередній розгляд, консультації з громадськістю, публічне обговорення проектів нормативно-правових актів з питань, пов’язаних з діяльністю органів внутрішніх справ; унесення пропозицій стосовно дотримання законодавчо закріплених прав і свобод людини та громадянина згідно з міжнародно-правовими зобов’язаннями в цій галузі, узятими на себе державою; участь у розробленні та проведенні громадських експертиз проектів програм з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та безпеки дорожнього руху з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду та інформування громадськості та керівництва ГУМВС про результати роботи ради.

Головою Консультативно-експертної ради був обраний Дзюдзь Михайло Семенович, начальник управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області, депутат Львівської обласної ради, а його заступником — Юнак Ярослав Мар’янович — т.в.о. голови Львівської обласної організації професійної спілки атестованих працівників ОВС України.

До постійного складу КЕР увійшов також керуючий Львівсько-Сокальською єпархією УПЦ КП Високопреосвященніший митрополит Димитрій (Рудюк), якого на цьому засіданні представляв благочинний академічного храму, голова прес-служби ЛПБА свящ. Назарій Лозинський.

Основними принципами діяльності Ради є відкритість, колегіальність та професіоналізм.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС України у Львівській обл.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія