Привітання з Пасхою Ректора ЛПБА
квітня 23, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Проповіді, Творчість

3 Привітання з Пасхою Ректора ЛПБАВоскресіння день, і просвітімось торжеством, і один одного обіймімо. Промовмо: “Браття”. І тим, що ненавидять нас, простім все, заради воскресіння, і так взиваймо: “Христос воскрес із мертвих…“.

Входячи у радість Воскресіння, ми єднаємося з усією повнотою Православ’я у палкому пориві серця перед пустим гробом, де лежало Тіло Христа Спасителя. Піснеспіви пасхальної Ранньої закликали нас: “Встаньмо рано на світанні і, замість мира, пісню принесімо Владиці, і Христа побачимо, правди Сонце, що всім освітлює життя“. І ми відгукнулись на заклик Церкви, ми вознесли до небес вічні і містичні слова: “ХРИСТОС ВОСКРЕС!”.

Христос воскрес!” — звучить переможний гімн любові Божої до нас. “Христос воскрес!” — вигукує з жахом переможене пекло. “Христос воскрес!” — взиває усе сотворіння. “Христос воскрес!” — співають людські серця, сповнені надії на життя вічне.

Єднаючись із Церквою Небесною, і ми виголошуємо: “Христос воскрес!”. Тому сьогодні від імені Львівської православної богословської академії я щиро вітаю Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського, усіх викладачів, студентів та працівників нашої Духовної Школи.

Нехай же Господнє Світле Воскресіння дасть усім нам сили у боротьбі із пеклом та смертю, нехай великодня радість стане нашою радістю, а незмінним лейтмотивом душі будуть древні святі слова:

“ХРИСТОС ВОСКРЕС — ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС!”

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія