Студенти ЛПБА прослухали лекцію про переклад
жовтня 20, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0050 1024x6811 150x150 Студенти ЛПБА прослухали лекцію про переклад19 жовтня 2016 року студенти та викладачі Львівської православної богословської академії мали можливість послухати лекцію викладача англійської філології Ракуса Євгена Антоновича. Тема лекції: Переклад – наша кровна справа.

Розпочався захід зі вступного слова о. Проректора, який познайомив присутніх з лектором, а також зазначив на важливості перекладацької роботи, адже ЛПБА теж займається цією діяльністю, перекладаючи на українську мову творіння святителя Амвросія Медіоланського.

У своїй лекції Євген Антонович розповів про головні принципи звершення перекладів, наголошуючи на тому, що при такій справі найважливіше передавати зміст того, про що йде мова, а не перекладати слово в слово.

Також лектор провів короткий історичний екскурс розвитку літературної мови на прикладі українських та закордонних поетів та письменників, торкнувся питання важливості народної пісні в житті нації та поділився власним досвідом наукової та педагогічної діяльності, адже за свої 84 роки науковець виховав не одне покоління філологів.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія