У ЛПБА розпочалось читання неусипної Псалтирі
лютого 20, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

Псалтир 150x150 У ЛПБА розпочалось читання неусипної ПсалтиріЗ благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського після наради та одноголосного рішення Адміністрації Академії в академічному храмі свят. Іоана Золотоустого розпочалось читання неусипної Псалтирі. 

Рішення Адміністрації було викликане безперервним кровопролиттям, міжусобицями та неспокоєм в Україні, які можна прирівняти до громадянської війни. Позиція Української Православної Церкви Київського Патріархату щодо трагічних подій на нашій землі, висвітлена зверненням Його Святості, Святішого Патріарха Філарета. Також керуючий Львівсько-Сокальською єпархією митрополит Димитрій звернувся до своєї пастви із закликами до миру та припинення насильства. Такої ж позиції дотримується і Львівська православна богословська академія, пам”ятаючи, що обов”язок Церкви – молитись.

Виконуючи свій обов”язок, наша Академія розпочала неусипну Псалтир за тих, хто мирними протестами відстоює правду на Майданах України та за тих, хто полягли за любов до своєї Батьківщини. “Немає більшої любові за ту, коли хто покладе душу свою за друзів своїх!” – сказав наш Спаситель.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія