Урочистий акт з нагоди храмового празника
листопада 27, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

0 150x150 Урочистий акт з нагоди храмового празника26 листопада Львівській православній богословській академії після святкового богослужіння відбувся урочистий акт, присвячений храмовому празнику ЛПБА, пам’яті святителя Іоана Золотоустого.

Відкрив академію ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який розповів про здобутки Львівської духовної школи за 2014 рік та окреслив плани на майбутнє.

Після виступу о. Ректора привітання Львівській Академії виголосили гості – представники Київської та Волинської православних академій, Рівненської та Дніпропетровської духовних семінарій, Івано-Франківського богословського інституту та Богословського відділення КПБА при Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. Гості відзначили особливий колорит та специфіку Львівської духовної школи, побажали подальших здобутків та вручили пам’ятні подарунки.

Також зі словом вдячності і теплих побажань від імені випускників ЛПБА 2004 року звернувся до пристуніх староста групи кандидат філософських наук, викладач Львівського національного університету ім. І.Франка Роман Галуйко та вручив для бібліотеки Академії богословську літературу.

Тоді до присутніх звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, який наголосив у своєму слові, що ми живемо в особливий час, коли Церква відіграє у суспільстві надзвичайну роль, бо бере участь у боротьбі Українського народу із ворогом. І основна її боротьба – це молитва. Тому усі, а особливо викладачі та студенти Духовних Шкіл мають підносити свої гарячі молитві до Престолу Божого. Також Владика митрополит нагородив благочинного академічного храму свящ. Назарія Лозинського благословенною грамотою за працю у відновленні вівтаря.

Наостанок хор ЛПБА під керівництвом Любові Кобилецької виконали кілька піснеспівів та молитву “Боже Великий Єдиний”.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія