Відбулась V-та щорічна проща у присілок Заглина
серпня 22, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

1377113996 dsc08166 150x150 Відбулась V та щорічна проща у присілок ЗаглинаУспенський піст є особливим. Присвячений Успінню Богородиці, він покликаний навернути християн до роздумів про Божу Матір, про її життя і приклад для усіх нас. І одразу спадає на думку слово «спокій». За своєї земної мандрівки Богородиця була смиренною, перебувала у душевному спокої; у ньому Вона й заснула, а тепер дарує його тим, хто приходить до неї із щирою молитвою.

То ж недарма, саме з нагоди Успенського посту, Львівське православне молодіжне братство Пресвятої Богородиці на честь ікони Її “Нев’янучий Цвіт” проводить щорічну молодіжну прощу до цілющого джерела у присілку Заглина Жовківського благочиння.

Цього року із благословення Високопреосвященного Димитрія митрополита Львівського і Сокальського проща відбулася 17 серпня. Паломництво розпочалося молитвою у Свято-Введенському храмі у смт. Брюховичі. По закінченні Літургії учасники прощі доїхали електричкою до Рави-Руської, звідки вирушили до святого місця, де у 17 ст. об’явилась Пресвята Богородиця.

Дорога пролягала через ліси, поля, села… Милували око прекрасні краєвиди, тішив вухо щебіт пташок, які своїми голосами супроводжували молитовні пісні прочан, лагідно світило сонце – відчувалася опіка небесної Заступниці.

Отак прочани прибули до цілющого джерела. Особлива благодать перебуває у цьому мальовничому святому місці. Хотілося затриматися тут не на один день…У такій благодатній атмосфері паломники помолились за акафістом до Богородиці, який відслужив викладач ЛПБА, ієрей Назарій Лозинський.

Після молитви учасники прощі оздоровилися ходьбою у джерельній воді, втамували спрагу. Повертаючись додому прочани несли із собою душевний спокій, і віру, що молитви до Богородиці почуті. Адже Вона є Матір’ю для кожного із нас, а Матір завжди чує прохання своїх дітей.

 Сидір Марія

За матеріалами Православного молодіжного веб-порталу

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія