Відбулись збори благочинних Львівсько-Сокальської єпархії
вересня 10, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Інше, Події  |  благочинні, Ректор

180x147 images stories Zboru blagochunnuh v eparhii 1 Відбулись збори благочинних Львівсько Сокальської єпархіїРектор ЛПБА митр. прот. Ярослав з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія прийняв участь у зборах благочинних єпархії.

Серед питань, що торкались життя та діяльності єпархії окрему увагу Владика приділив Львівській православній богословській академії. Зокрема митрополит Димитрій наголосив на важливості допомоги Академії з боку єпархії.

Отець ректор попросив Владику митрополита створити ревізійну комісію, яка б вивчила фінансовий стан Академії. Преосвященний Владика запевнив, що сам особисто перевірятиме діяльність Академії.

Серед іншого Владика закликав благочинних плекати молих юнаків та, виявивши в них бажання пастирського служіння, скеровувати на навчання у ЛПБА.

Також митрополит висловив бажання, щоб священики, які мають закінчену тільки Духовну семінарію продовжили навчання та здобули вищу богословську освіту у ЛПБА.

Розглянувши ряд загальноєпархіальних питань, Владика подякував благочинним за розуміння і підтримку та закликав усіх присутніх пам’ятати покійного митрополита Андрія (Горака) у своїх молитвах.

Закінчились збори благочинних співом “Вічної пам’яті” приснопам’ятному Владиці Андрію, після чого усі стали до спільної фотографієї.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія