Засідання Вченої ради Академії на початок навчального року
вересня 1, 2021  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті
IMG 7174 150x150 Засідання Вченої ради Академії на початок навчального рокуУ Львівській православній богословській академії відбулось перше у цьому навчальному році засідання вченої ради.
Ректор ЛПБА професор прот. Ярослав Ощудляк доповів про результати вступної кампанії, відтак вчена рада затвердила протоколи приймальної комісії.
Слід зазначити, що цьогоріч до бакалаврату ЛПБА вступило 19 чоловік, до магістратури – 11 чоловік.
Проректор ЛПБА доцент прот. Михайло Сивак оголосив навчальний план лекційних занять та розподіл годин. Також отець проректор запропонував до затвердження Положення про написання кваліфікаційних досліджень.
Декан богословського факультету доцент ієромонах Кипріан (Лозинський) зачитав план академічних заходів на перший навчальний семестр.
Після цього отець ректор доповів про реєстрацію статуту ЛПБА в новій редакції та запропонував до затвердження нову редакцію внутрішнього статуту ЛПБА.
Після розгляду інших поточних питань о. Ректор подарував викладачам книгу «Львівська православна богословська академія: від ідеї до школи», яку видала ЛПБА до 30-ліття від заснування.
На завершення професор ЛПБА Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк) звернувся до присутніх із настановчими словами та привітав із початком навчального року.
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія