Митрополит Львівській і Сокальський Димитрій у ЛПБА
серпня 31, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Богослів'я, Владика Димитрій, Ректор

d Митрополит Львівській і Сокальський Димитрій у ЛПБА3 серпня 2010 року у перший робочий день Митрополит Львівській і Сокальський Димитрій (Рудюк) на прохання “Львівської газети” дав розширене інтерв’ю для цього часопису.
Після прийому відвідувачів Владика навідав Львівську православну богословську академію УПЦ КП. Ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, проректор прот. Василій Ховзун, завідувач Канцелярії, викладач ЛПБА Лозинський Н.І. з квітами зустрічали Владику Митрополита при вході в Академію.

У процесі візиту Митрополит Димитрій порушив ряд важливих питань, що стосуються внутрішнього життя Академії. Після розмови із Ректором та викладачами Архіпастир оглянув приміщення Духовної Школи: навчальні аудиторії, технічні та господарські приміщення, трапезну, гуртожиток, швейну майстерню “Риза” та ін. Також Високопреосвященніший Владика накреслив попередній план діяльності Духовної Школи у майбутньому навчальному році та виявив ініціативу з 1 вересня викладати тут одну із богословських дисциплін.

Назар Лозинський


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія