Поважний гість у ЛПБА
березня 2, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія

Гість 01 Поважний гість у ЛПБА2 березня Львівську православну богословську академію з неофіційним дружнім візитом відвідав перший викладач церковнослов’янської мови перших років її існування, а тепер радник Міністерства закордонних справ України Ярмолюк Микола Олександрович.

Гість 1 Поважний гість у ЛПБАЗустріч проходила у надзвичайно теплій та, можна сказати, родинній атмосфері. Адже перші роки існування львівської Духовної Школи особливо згуртовували і об’єднували викладацький колектив. Тому ті викладачі, що працювали у буремні роки боротьби за православну віру, не втрачають відчуття єдності із Alma Mater.

Саме до таких викладачів належить Микола Олександрович. І хоч доля направляла його на службу своїй державі у різні куточки світу, а зараз розпорядилась, щоб він жив у стольному граді Києві, його серце завжди із Львовом, з друзями, товаришами, знайомими.

гість 2 Поважний гість у ЛПБАСпілкування розпочалось у кабінеті отця Ректора, де за філіжанкою кави співрозмовники поринули у спогади. Згадували колосальні труднощі, з якими зустрічались викладачі і студенти далеких 90-хх: брак літератури, приміщень, конспектів, належного харчування тощо.

Після цього п. Ярмолюк виявив бажання оглянути Академію. Отець ректор, розповідаючи про сучасний стан Школи, про сучасні труднощі і здобутки, показав дорогому гостеві бібліотеку, церковно-археологічний музей, аудиторії, канцелярію та інші приміщення, про які колись можна було лише мріяти.

гість 3 Поважний гість у ЛПБАУсе це приємно вразило колишнього викладача. В особі отця ректора Микола Олександрович побажав Академії стрімких злетів, багатих здобутків, зміцнення та розвитку, запевнивши у своїй постійній молитовній пам’яті за тих, хто навчає і навчається у Львівській православній богословській академії.

гість 4 Поважний гість у ЛПБАгість 5 Поважний гість у ЛПБАгість 6 Поважний гість у ЛПБА


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія