Вшанування жертв Голодомору
листопада 24, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Академія, студенти

126 Вшанування жертв ГолодоморуГолодомор! Це страшне лихо 1932-1933 років зробило негативний відблиск в історії нашого українського народу. Штучно створений радянською владою, він забрав життя мільйонів українців. Кожного року ми з сумом згадуємо цю подію, вшановуючи пам’ять жертв, які померли від голоду. З благословення ректора ЛПБА митр. прот. Ярослава Ощудляка, на прохання викладача древньогрецької та латинської мов ЛПБА п. Виноградавої Катерини Петрівни студенти 4 курсу ЛПБА Венгрин Микола, Горячий Василь, Пшеничка Михайло та Цитрин Микола, разом з учнями гімназії ім. Василя Симоненка провели виховну годину, присвячену Голодомору.

Студенти виконали ряд заупокійних піснеспівів, молячись таким чином за душі тих людей, які померли від голоду. Під час цієї виховної години на основі спогадів жертв трагедії було розкрито, яким важким було становище людей.

Діти зі сльозами прагнули отримати хоч шматочок хліба: «Хлібця! Хлібчика дай! Мамо! Матусю! Ненечко!!! Крихітку…крихіточку хлібчика!..Дай…». Учні гімназії, за допомогою символічного образу Матері-України, вбитої горем, відобразили всю тривогу тих подій.

На завершення у виконанні студентів ЛПБА пролунала молитва. Після виховної години подяку студентам ЛПБА за допомогу у проведені цього дійства виголосили директор та заступник директора з виховної роботи.

Микола Венгрин


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія