Відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освіти
травня 13, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Академія, Владика Димитрій

11 Відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освіти12 травня 2011 року в приміщенні Київської Православної Богословської Академії відбулося чергове засідання Синодального управління у справах духовної освіти, в якому взяли участь ректори і представники духовних навчальних закладів Української Православної Церкви Київського Патріархату, у тому числі ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк. Засідання очолив Голова Учбового комітету митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.  

2 Відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освітиУ вступному слові Владика Димитрій зосередив увагу на питаннях залучення духовних навчальних закладів у Болонський процес, подальшій реформі системи духовної освіти та перспективах її державної акредитації.

На засіданні були обговорені зміни у правилах прийому абітурієнтів до духовних навчальних закладів (врахування результатів ЗНО), можливість збільшення періоду навчання у магістратурі (до 2-х років), уніфікація навчальних програм. Також члени Учбового комітету наголосили на посиленому викладанні в духовних навчальних закладах іноземних мов.

Наприкінці засідання відбулася презентація офіційного сайту Синодального управління у справах духовної освіти.

Прес-служба ЛПБА за матеріалами

Синодального управління у справах духовної освіти

3 Відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освіти4 Відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освіти


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія