Засідання Вченої ради ЛПБА
грудня 26, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, викладачі, Владика Димитрій, Проректор, Ректор

116 Засідання Вченої ради ЛПБА26 грудня 2011 року у Львівській православній богословській академії під головуванням Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського відбулось підсумкове засідання Вченої ради ЛПБА.

Відкриваючи засідання, отець ректор прот. Ярослав Ощудляк оголосив порядок денний та запросив до слова отця проректора свящ. Михаїла Сивака.

У своєму звіті отець-проректор доповів про успішність студентів ЛПБА, про написання студентами кваліфікаційних робіт, оголосив перелік предметів у яких апробуватиметься кредитно-модульна система у другому навчальному семестрі. Також отець-проректор закликав викладачів до написання підручників та формування базових конспектів лекцій зі своїх предметів.

Про виховний процес у ЛПБА доповів отець інспектор митр. прот. Василь Ховзун.

Після звітів виступив Високопреосвященніший Митрополит Димитрій. Владика висловив декілька думок щодо успішності та дисципліни студентів; закликав викладачів до сумлінного виконання своїх обов’язків; звернув увагу помічникам інспектора на виховання студентів, повчальні бесіди із ними та по-батьківськи справедливе, а не жандармське відношення до них. Також Владика Митрополит представив викладачам призначеного помічника інспектора та викладача Святого Письма Старого Завіту свящ. Андрія Лотоцького. Наостанок Архіпастир, підсумовуючи усе сказане, подякував викладачам за жертовну працю, привітав усіх із наступаючим Різдвом Христовим та вручив солодкі подарунки.

Закриваючи засідання Вченої ради, отець ректор повідомив викладачів про початок другого семестру в ЛПБА, також привітав усіх із наступаючим Різдвом Христовим і Новим Роком.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія